Nabídka pro modelingové agentury, modelky a fofografy

Nabízíme zakázkovou výrobu velmi kvalitních fotobooků dle vašich požadavků a představ. Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, které se ani stálým používáním netrhají a nelámou.
Booky jsou určeny pro fotografie do rozměru 24×30 cm. Jednotlivé listy složek jsou vyrobeny z měkčeného a nelepivého PVC. V každé složce je předělový list z černého kartonu. Tato kombinace zaručuje, že ani po dlouhodobém uložení fotografií nedochází k jejich přilepení na PVC obal.

Všechny listy booků jsou svařeny ke hřbetu a u variant s vysokým počtem složek jsou navíc jištěny nýtováním k deskám booku tak,aby bylo eliminováno riziko vytržení složek z desek. Desky booku jsou vyrobeny z plné potažené lepenky. Na druhé a třetí straně desek je umístěna podélná kapsa.

Dle vašeho přání je možno booky opatřit kvalitním potiskem loga, termoražbou, vyvařením plastického loga apod…

Jelikož se jedná o individuální přání a objednávky, můžeme nabídnout různé řešení booků. Disponujeme velmi širokou paletou barev potahů a různorodostí materiálů.

Kontaktujte nás. Rádi přijedeme, předvedeme možnosti zpracování vašich představ, zpracujeme detailní nabídku a dodáme hotové booky až na váš stůl.

Pro zájemce o jednotlivé kusy booků máme speciální nabídku.

Pokud si myslíte, že si individuální zpracování booků nemůžete dovolit nebo že potřebujete množství, které se nevyplatí zhotovovat individuálně, kon taktujte nás rovněž. Máme pro vás speciální nabídku kusových booků.

Potah booku je černý nebo bílý dle vašeho výběru z kvalitního materiálu bez potisku a jiných indentifikačních znaků. Na vnitřních stranách desek jsou umístěny kapsy pro zasunutí vizitek či jiných dokumentů. Do booku lze vložit až 28 fotografií velikosti 24×30 cm. Jednotlivé složky na fotografie jsou vyrobeny z měkčeného PVC, které zabraňuje přilepení fotografií k materiálu. Dále složky obsahují předělové papíry.

Cena booku je 890,– Kč + dobírka 125,– Kč. Book zasíláme do druhého dne po obdržení objednávky na adresu prostřednictvím České pošty nebo doručovací služby PPL.