Vytiskneme Vám Vaše fotografie z dovolené, zhotovíme obraz Vaší rodiny včetně zarámování, abyste jej mohli poskytnout rodičům, přátelům a podobně. Umíme si poradit s reprodukcemi a starými snímky, které byste chtěli renovovat, včetně silně poškozených materiálů. Vytiskneme Váš portrét či svatební fotografie. Umíme Vám udělat z Vašich a našich snímků fototapety do bytů a kanceláří. Délka tisku v jednom kuse je omezena na 18 m! S touto délkou můžete oblepit stěnu i celou místnost.

Jsme schopni věrně zobrazovat barevnou hloubku RGB až do 16 bit. Pro zpracování dat a tisk používáme barevný prostor Adobe RGB (1998) a speciální ICC profily pro jednotlivá média.

Zakládáme si na tom, že přistupujeme ke každé zakázce a zákazníkovi individuálně a profesionálně. Naší snahou je, aby si každý klient odnesl se svou zakázkou i něco navíc. Přidaná hodnota a rada jak postupovat, aby byl výsledek Vašeho snímku lepší než očekáváte, je u nás samozřejmostí.

Vaše spokojenost je pro nás hlavní cíl a Váš návrat s další zakázkou k nám je pro nás ujištění, že směr, kterým jsme se vydali, je ten správný.

Připravené podklady (data) k tisku zasílejte pouze ve formátech TIFF, PSD, PDF, JPG. U jiných formátů nejsme schopni garantovat kvalitu. Před zasláním takových dat to s námi, prosím, konzultujte. Fotorealistický tisk zhotovujeme standardně s rozlišením 300 dpi. Ke správnému tisku používáme barevné profily Adobe RGB (1998). Dále používáme ICC profily jednotlivých materiálů na které tiskneme. Díky použití ICC profilů výstupních materiálů jsme schopni zhotovovat velmi přesné printy, které snesou jakoukoliv kontrolu a srovnání.

Pokud budete mít data v barevném prostoru CMYK nebo sRGB, pak Vám je samozřejmě vytiskneme také. Není pro nás problém Vám pomoci s úpravou a přípravou dat pro tisk, pokud to nezvládáte. Rádi Vám doporučíme co a jak udělat jinak, aby výsledky Vašeho snažení byly lepší a profesionálnější.

Data zasílejte, prosím, již upravené přesně na finální rozměr, který požadujete tisknout, včetně barevných úprav, doostření, kontrastu apod. Špatně připravená data neupravujeme bez konzultace se zadavatelem zakázky! Je samozřejmě možné po dohodě taková data upravit. Za tyto úpravy budeme účtovat standardní hodinovou sazbu DTP studia.

Kvalita výsledných tisků zhotovených ze špatných nebo poškozených dat (neodpovídající rozměr, barevný prostor, rozlišení) nemůže být předmětem reklamace.

S odeslanými daty je třeba zaslat objednávku. V případě zasílání dat přes úschovnu je možno objednávku a specifikaci zapsat přímo do průvodních dat při ukládání. Je možno ji samostatně zaslat v samostatném ma­ilu.

Dále si můžete stáhnout objednávku tisku, vyplnit ji a zaslat ji E-mailem. Stačí si vybrat formát souboru .RTF ne­bo *.DOC.

Vytiskněte ji, vypište a pošlete nám ji jako přílohu mailem nebo poštou s nosičem. Prosíme o podrobné vyplnění objednávek tak, aby bylo vše jasné a srozumitelné.

Vyvarujete se tak případným potížím a nepochopením obou stran. Chybně nebo neúplně vyplněná objednávka může mít za následek prodloužení termínu realizace zakázky. V případě reklamace nebudou vady pro neúplnost akceptovány.

Doporučujeme zasílat data k tisku nejlépe přes veřejné FTP servery (např.:

www.uschovna.cz – 1 soubor do 250 MB

www.easy.capsa.cz – 1 soubor až 2 GB).

Po dohodě u stálých odběratelů je možno data ukládat na náš vlastní FTP server. Přístupová práva Vám zašleme na vyžádání. Malo­objemová data k tisku přijímáme také e-mailem. Zde upozorňujeme na potencionální možnost poškození dat.

Samozřejmě je možné zaslat řádně zabalený nosič CD-R/RW, DVD-R/RW poštou na naši adresu (viz kontakty). Osobní předání zakázky je samozřejmě možné po dohodě. V tomto případě mohou být data uložena na CD-R/RW, DVD-R/RW, USB Flashdisku, přenosném HDD a paměťové kartě typu CF.

Veškeré zhotovené tisky jsme schopni nadále upravit několika druhy laminace. Používáme výhradně termolaminaci (lesk, pololesk, mat, imitace plátna). Dále Vám zhotovené tisky fotografií nakašírujeme (nalepíme) na odlehčené desky (Foamboard, KAPPA) od 3 do 10 mm. Takto zhotovené snímky můžete pověsit rovnou na zeď nebo Vám je ještě zarámujeme.

K rámování používáme moderní a špičkové rámy. Nabízíme velmi širokou škálu hliníkových rámů ve všech možných odstínech a profilech. Pokud budete mít přání, jsme schopni Vám rámovat Vaše díla i do dřevěných rámů.

Obrazy, které u nás vyrobíme, snesou nejpřísnější hodnocení kvality a výdrže. Doporučíme Vám co použít, jak zkombinovat motiv, paspartu a rám. Naším cílem je Vaše spokojenost a uděláme maximum proto abyste odešly spokojeni a rádi jste se k nám vraceli.

Řádně objednané tisky realizujeme standardně v jednoho až dvou dnů od obdržení objednávky. V případě individuální dohody, změně dat, rozsahu a jiným okolnostem může být doba tisku prodloužena. V takovém případě je klient neprodleně informován včetně předpokládaného termínu zhotovení.

Zakázku lze vyzvednout osobně u nás od 8 do 18. hodin v pracovní dny. Zhotovené tisky samozřejmě zasíláme jako obchodní balík přes Českou poštu na dobírku. Dále posíláme zhotovené tiskoviny pomocí PPL a DPD rovněž na dobírku.

Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů:

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší rešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod. Pokud převezmete poškozenou zásilku, může se stát, že ji nebudeme schopni u dopravce vyreklamovat a Vám zanikne nárok na opravu díla.

Na dobírku

Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL nebo Českou poštou. Jejich řidič Vám balíček se zbožím předá do vlastních rukou následující pracovní den po odeslání, v době mezi 8.00 až 17.00 hod (přesný čas není možné určit). Cena za doručení dobírky je 150 Kč s DPH. Balné činí 60,– Kč vč. DPH za zásilku. Dopravné a balné Vám nebude účtováno při objednávce zboží nad 3 000 Kč s DPH.

Bankovním převodem – proforma (zálohová) faktura

Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte platební údaje a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat. Částku prosím převeďte na náš bankovní účet vedený u Komerční banky nebo platbu uhraďte poštovní složenkou. Po přijetí platby Vás budeme obratem kontaktovat kvůli dohodě o předání zboží.

Zboží si můžete také vyzvednout a zaplatit v sídle naší společnosti. Platby přijímáme v hotovosti. 
Tento způsob odběru je samozřejmě zdarma.

Ochrana osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, máte právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva stanovená v § 21 zákona 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.

Ceník velkoplošného fotorealistického digitálního tisku

 Připravujeme.