Street fotografie – kouzlo okamžiku, emocí a akčního focení

Street foto neboli pouliční fotografie – kdo by se rád nepodíval na akční fotografie lidí na ulicích, které vyprávějí mnoho lidských příběhů okolo nás. Na každé ulici a v každý okamžik se dá pořídit mnoho zajímavých snímků, které vypráví o životě. Jen je potřeba vědět jak je pořídit a co k tomu potřebujete.

U této fotografické disciplíny platí určitá pravidla a pokud chcete, aby fotografie byla zajímavá, musíte je dokonale ovládat. Pokud si nevíte rady jak na to, pak je tento jednodenní kurz určen právě vám.

Komu je kurz určen:

Kurz „Street fotografie neboli pouliční fotografování“ je určen pro všechny majitele zrcadlovek a pokročilých compactů bez rozdílu značky. Na své si přijdou všichni ti, kteří se chtějí naučit co nejlépe pracovat se svým fotoaparátem při každodenních situacích, které vidíte okolo sebe. Je několik objektivů které jsou k tomuto fotografování určeny, ukážeme si, co se s nimi dá dělat. K účasti na kurzu potřebujete alespoň základní znalosti práce s vaším přístrojem a mít chuť se učit. Na tomto kurzu vám vysvětlíme základní doporučení a pomůžeme vám se způsoby jak fotografovat na ulici, aby váš výsledek byl co nejlepší.

Co můžete od kurzu očekávat:

Díky tomuto kurzu budete schopni zvládat váš fotoaparát mnohem lépe a věnovat se této zálibě naplno. Dále obdržíte mnoho doporučení pro praktické fotografování. Vysvětlíme vám jak se používají různé pomůcky pro fotografování lidí na ulici tak, aby fotografie byly co nejpřirozenější.

Cena kurzu s DPH: 2 490 Kč

Minimální počet jsou 5 a maximální počet je 10 účastníků kurzu. Jde nám o to, abychom vám předali co nejlepší informace s individuálním přístupem.

Místa a termíny kurzů pro rok 2021:

Praha – 18. 1., 28. 2., 25. 3., 19. 4., 30. 5., 24. 6.
Brno – 21. 1., 22. 2., 28. 3., 22. 4., 24. 5., 27. 6.
Ostrava – 24. 1., 25. 2., 22. 3., 25. 4., 27. 5., 21. 6.

Termíny označené oranžovou barvou jsou obsazeny.

Fotografický kurz začíná v Praze a Brně vždy v 9.00 v daný den. Okolo poledne je hodinová pauza na oběd a poté pokračuje kurz až do 17. Hodiny kdy proběhne jeho ukončení. V Ostravě začíná kurz v 9.30 hod. a končí okolo 17.30 hod.

Výuková náplň kurzu:

– Základní seznámení se způsobem ovládání přístroje pro pohotové fotografování
– Rady, doporučení a tipy pro různé situace při fotografování na ulici
– Během celého kurzu budete neustále pracovat tak abyste si získané informace ihned přenášeli do praxe a lépe si je pamatovali
– Řešení individuálních dotazů po celý kurz

Kurz je postaven na velmi přátelské, lidské a přímé komunikaci lektora s účastníky. Díky neustálé práci v reálném prostředí budete mít okamžitou kontrolu výsledků.

Absolutní důraz klademe na praktickou část fotografování, takže si ihned můžete vyzkoušet jak pouliční fotografování funguje a co musíte dělat, aby byly vaše výsledky co nejlepší.

Proč byste se měli účastnit našeho kurzu?

– Registrace do našeho kurzu je snadná a rychlá
– Po přihlášení vám zašleme další informace k místu konání kurzu a potřebám
– Díky praktickým radám a doporučením si odnesete spoustu cenných informací pro vaši fotografickou praxi
– Základem našich kurzů je stálá a vzájemná komunikace účastníků s lektorem
– Naše fotografické kurzy můžete zakoupit také jako dárky s originálními poukazy přímo pro obdarovávané
– Snadno si vyberete termín a místo kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat
– Nebudeme vám nutit ke koupi žádné konkrétní zboží či značku. Poradíme vám jako nezávislí odborníci s různorodou fototechnikou na našem trhu
– Doporučíme vám pouze funkční a smysluplné věci, které budou pro vás přínosem a ne dalšími „zbytečnostmi do domácnosti“
– Pokud nebude naplněna minimální kapacita vyhlášeného termínu v místě, navrhneme vám náhradní termín nebo vám vrátíme celé kurzovné a přidáme ještě něco navíc!

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – “Street fotografie – kouzlo okamžiku, emocí a akčního focení”

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.