Las Fallas, Valencie

Počet míst / přihlášených: 5 / 0

Brzké jarní teplé počasí a naprosto skvělé podmínky pro focení jsou věci, které Vám nabízíme na našem speciálním fotokurzu Street. Ten se uskuteční na jedinečné fotografické události ve španělské Valencii. Naším cílem je kurz v průběhu ikonického festivalu Las Fallas v termínu 16.-20. 3. 2021.

Festival Las Fallas – probíhá každoročně na počest svátku svatého Josefa. Každá městská čtvrť ve Valencii vyrobí stovky dřevěných a sádrových figurín, které svými rozměry vyrazí dech. Velmi často figuríny dosahují výšky či délky až 30 metrů!

Poslední noc festivalu 19. 3. probíhá po celém městě finální “La Cremà”. Všechny figuríny se na několika náměstích postupně pálí. Celá akce Festival Las Fallas se dá popsat jako kontinuální čtyřdenní street party, která je každou noc završená monumentálními ohňostroji, živou hudbou a různými zvukovými efekty. Úplně nejlepší události v centru města probíhají poslední dvě noci.

Kdo by neměl na tomto kurzu chybět?

Pokud máte rádi street focení a chcete absolvovat foto kurz street focení na jedinečném místě, je tato akce přesně pro Vás. Mimo to Vás čeká čtyřdenní pouliční party, focení architektury a příjemné teplé jarní teploty jihošpanělské metropole Valencie. Na své si přijdou začátečníci i velmi pokročilí fotografové. Každý, kdo chce získat zajímavé zážitky a ojedinělé fotografie nádherného místa naší země, památek a krajiny, je vítán. Není směrodatné, zda se fotografováním živíte, nebo zda máte fotografování jen jako koníčka. Není podstatné, zda fotografujete kompaktem nebo zrcadlovkou s několika objektivy. Jsme na fotografickém kurzu a maximální čas je tedy věnován této činnosti. Pomůžeme začátečníkům a poradíme Vám tak, aby Vaše výsledky byly co nejlepší. 

Pokud nevlastníte zrcadlovku, nevadí. I s kompaktním fotoaparátem nebo s mobilem se dá skvěle fotit, ukážeme Vám, jak na to!

Zvládnu to? Jaké nároky budou na mě kladeny?

Tento fotografický kurz je z hlediska fyzické náročnosti trochu jiný než naše ostatní akce, které pořádáme. Na naprostou většinu míst focení se dostaneme metrem. Stačí si jen stoupnout ke kraji chodníku a můžete fotit. 

O co se postaráme?

Španělskou metropoli Valencia, kam jedeme, známe a víme, kde jsou ta nejlepší místa na focení tohoto festivalu.

Co to bude celé stát?

Cena foto kurzu je 7 990 Kč za osobu.

Cena obsahuje: kompletní studijní materiály, všechny taxy, poplatky, program dle rozpisu, služby lektora.

Pokud by se Vám hodilo jiné odletové a příletové letiště, než je Praha (PRG), neváhejte a zeptejte se. Pomůžeme Vám najít nejlepší variantu tak, abyste mohli letět z jakéhokoliv jiného preferovaného letiště, např. VIE, MUC, FRA, KTW a další.

Cena neobsahuje: cestovní, zdravotní a pojištění storna ze strany účastníka. Dále není v ceně letenka a pětidenní lístek na metro ve Valencii. Aktuální cena letenky z Prahy v době vyhlášení kurzu je cca 2 800 Kč. Z letiště Vídeň je cena cca 70 EUR. Všem zájemcům o tento kurz pomůžeme se zajištěním dopravy. Jako rezervační zálohu je nutné uhradit částku 3 000 Kč do 14 dnů po objednání. Ubytování je předrezervováno ve velmi kvalitním apartmánu pro 6 osob se 3 ložnicemi, kuchyní a obývacím pokojem nedaleko pobřeží Středozemního moře. Cena 6 950 Kč je platná pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Všem účastníkům doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Rádi Vám zprostředkujeme vyzkoušené produkty Evropské pojišťovny ERV.

Kolik fotografů se bude účastnit?

Minimální počet jsou 3 účastníci. Abychom zachovali osobní a profesionální přístup ke všem účastníkům při tomto jedinečném kurzu, je počet účastníků omezen na 5 osob + lektor.

Proč s námi jet?

Foto kurzu se účastní spolek lidí, které spojuje stejná záliba. Jsme zde pro Vás a proto, abychom Vám poradili, vysvětlili, co fotografovat a jak! Proto jedeme na nádherný jarní festival Las Fallas do Valencie. Nikdo Vás nebude omezovat v potřebném času na fotografování, ba právě naopak. Jedeme se sem učit a vzdělávat se jako parta fotografů a podle toho je kurz přizpůsoben.

Den 1. (16. 3. 2021)

Podle letového kalendáře odletíme z Prahy a ostatních letišť do Valencie, která se nachází na východním okraji Španělska na pobřeží Středozemního moře. Odpoledne zahájení fotografického kurzu blokem teorie. V podvečer se již vydáme již na první focení. 

Den 2.-4.

Podle programu festivalu se budeme pohybovat po Valencii a budeme fotit průvody, sochy a party lidí v ulicích města dlouho do večerních hodin.

Den 5. (20. 3. 2021)

Dopoledne si dáme ještě krátký odpočinek nebo procházku v nedaleké marině a pak se přesuneme na letiště. Účastníci podle jednotlivých letových řádů odletí domů.

Berte, prosím, tento program foto kurzu jako předpokládaný. Náš program na místě může ovlivnit hlavně počasí. Máme samozřejmě připraveny i záložní alternativy, pokud bychom se z nějakých důvodů nedostali na plánované místo nebo se počasí velmi zhoršilo. Ale nemělo by, objednali jsme slunečno s občasnými mráčky :-). Naším cílem je ukázat Vám, jak na Street fotografii v tom nejlepším možném prostředí. Vytvoříme Vám podmínky pro pořízení Vašich nejlepších možných fotografií z jihošpanělské Valencie a jedinečného festivalu Las Fallas

Bližší info a objednávky: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – ” Street foto – Las Fallas, Valencie “

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.