Makrofotografie – jednoduše, rychle a účinně!

Makrofotografie – kdo by se rád nepodíval na krásné fotografie detailů listů, trávy, hmyzu a dalších miniaturních skvostů všeho okolo nás. Na trhu je velké množství objektivů se kterými se můžete v této fotografické disciplíně realizovat.

U všech objektivů platí určitá pravidla co dovedou a co ne. Pokud si nevíte rady se základy a nevíte jak potenciál vašeho objektivu využít, pak je tento jednodenní kurz určen právě vám.

Komu je kurz určen:

Kurz „Makrofotografie“ je určen pro všechny majitele zrcadlovek a pokročilých compactů bez rozdílu značky. Na své si přijdou všichni ti, kteří se chtějí naučit co nejlépe pracovat s pravým makro objektivem i objektivy, které nejsou k tomuto určeny, ale lecos se s nimi dá udělat. K účasti na kurzu potřebujete základní znalosti ovládání svého přístroje. Na tomto kurzu vám vysvětlíme základní doporučení a pomůžeme vám s kompozicí scény tak, aby váš výsledek byl co nejlepší.

Co můžete od kurzu očekávat:

Díky tomuto kurzu budete schopni využít potenciál vašeho objektivu a záliby naplno. Dále obdržíte mnoho doporučení pro praktické fotografování. Vysvětlíme vám jak se používají různé pomůcky pro fotografování makro předmětů.

Cena kurzu s DPH: 2 240 Kč

Minimální počet jsou 4 a maximální počet je 8 účastníků kurzu. Jde nám o to, abychom vám předali co nejlepší informace s individuálním přístupem.

Fotografický kurz začíná v Praze a Brně vždy v 9.00 v daný den. Okolo poledne je hodinová pauza na oběd a poté pokračuje kurz až do 17. Hodiny kdy proběhne jeho ukončení. V Ostravě začíná kurz v 9.30 hod. a končí okolo 17.30 hod.

Výuková náplň kurzu:

– Základní seznámení s makro objektivy a jejich funkcemi
– Rady, doporučení a tipy pro různé situace při fotografování
– Během celého kurzu budete neustále se svým objektivem pracovat tak, abyste si získané informace ihned přenášeli do praxe a lépe si je pamatovali
– Řešení individuálních dotazů po celý kurz

Kurz je postaven na velmi přátelské, lidské a přímé komunikaci lektora s účastníky. Díky neustálé práci s objektivem a kompozicí v reálném prostředí budete mít okamžitou kontrolu výsledků.

Absolutní důraz klademe na praktickou část fotografování, takže ihned si můžete vyzkoušet jak fotografování makra funguje a co musíte dělat, aby byly vaše výsledky co nejlepší.

Proč byste se měli účastnit našeho kurzu?

– Registrace do našeho kurzu je snadná a rychlá
– Po přihlášení vám zašleme další informace k místu konání kurzu a potřebám
– Díky praktickým radám a doporučením si odnesete spoustu cenných informací pro vaši fotografickou praxi
– Základem našich kurzů je stálá a vzájemná komunikace účastníků s lektorem
– Naše fotografické kurzy můžete zakoupit také jako dárky s originálními poukazy přímo pro obdarovávané
– Snadno si vyberete termín a místo kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat
– Nebudeme vám nutit ke koupi žádné konkrétní zboží či značku. Poradíme vám jako nezávislí odborníci s různorodou fototechnikou na našem trhu
– Doporučíme vám pouze funkční a smysluplné věci, které budou pro vás přínosem a ne dalšími „zbytečnostmi do domácnosti“
– Pokud nebude naplněna minimální kapacita vyhlášeného termínu v místě, navrhneme vám náhradní termín nebo vám vrátíme celé kurzovné a přidáme ještě něco navíc!

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – “Makrofotografie – jednoduše, rychle a účinně!”

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.