Jak fotografovat se systémovým externím bleskem a od třetích výrobců

Správné používání blesku při fotografování znamená, že nám blesk nasvítí fotografovanou scénu, ale není na výsledné fotografii téměř poznat. Na trhu je množství blesků se kterými můžete fotografovat. Některé se nazývají systémové a jiné ne. Některé mají otočné hlavy a další vychytávky…

Ve všech externích blescích platí určitá pravidla co dovedou a co ne. Pokud si nevíte rady se základy a nevíte jak potenciál vašeho blesku využít, pak je tento jednodenní kurz určen právě vám.

Learn-Canon-600EX-RT-Speedlite-1200px

 

Komu je kurz určen:

Kurz „Fotografování s externím bleskem“ je určen pro všechny majitele těchto zařízení bez rozdílu značky. Na své si přijdou všichni ti, kteří se chtějí naučit co nejlépe ovládat svůj systémový i nesystémový fotografický blesk. K účasti na kurzu nepotřebujete žádné znalosti s prací s bleskem. Na tomto kurzu vám vysvětlíme základní doporučení a pomůžeme vám s ovládáním vašeho blesku.

Co můžete od kurzu očekávat:

Díky tomuto kurzu budete schopni využít potenciál vašeho blesku naplno. Dále obdržíte mnoho doporučení pro praktické fotografování. Vysvětlíme vám jak se používají jednotlivé režimy blesku a jak si blesk „povídá s fotoaparátem“.

Cena kurzu s DPH: 2 240 Kč

Minimální počet jsou 4 a maximální počet je 8 účastníků kurzu. Jde nám o to, abychom vám předali co nejlepší informace s individuálním přístupem.

Místa a termíny kurzů pro 2. pololetí roku 2018:

Praha – 17. 12.
Brno – 15. 11.
Ostrava – 30. 11.

Fotografický kurz začíná v Praze a Brně vždy v 9.00 v daný den. Okolo poledne je hodinová pauza na oběd a poté pokračuje kurz až do 17. Hodiny kdy proběhne jeho ukončení. V Ostravě začíná kurz v 9.30 hod. a končí okolo 17.30 hod.

Výuková náplň kurzu:

– Základní seznámení s ovládacími prvky a funkcemi vašeho blesku
– Základní vysvětlení a nastavení hodnot
– Rady, doporučení a tipy pro různé nastavení a situace
– Během celého kurzu budete neustále se svým bleskem pracovat tak abyste si získané informace ihned přenášeli do praxe a lépe si je pamatovali
– Řešení individuálních dotazů po celý kurz

Kurz je postaven na velmi přátelské, lidské a přímé komunikaci lektora s účastníky. Díky neustálému zkoušení jednotlivých funkcí blesku v reálném prostředí a situacích budete mít okamžitou kontrolu výsledků.

Absolutní důraz klademe na praktickou část při osvětlení scény bleskem, takže ihned si můžete vyzkoušet jak fungují jednotlivá nastavení v praxi a co vám váš blesk dovolí.

Proč byste se měli účastnit našeho kurzu?

– Registrace do našeho kurzu je snadná a rychlá
– Po přihlášení vám zašleme další informace k místu konání kurzu a potřebám
– Díky praktickým radám a doporučením si odnesete spoustu cenných informací pro vaši fotografickou praxi
– Základem našich kurzů je stálá a vzájemná komunikace účastníků s lektorem
– Naše fotografické kurzy můžete zakoupit také jako dárky s originálními poukazy přímo pro obdarovávané
– Snadno si vyberete termín a místo kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat
– Nebudeme vám nutit ke koupi žádné konkrétní zboží či značku. Poradíme vám jako nezávislí odborníci s různorodou fototechnikou na našem trhu
– Doporučíme vám pouze funkční a smysluplné věci, které budou pro vás přínosem a ne dalšími „zbytečnostmi do domácnosti“
– Pokud nebude naplněna minimální kapacita vyhlášeného termínu v místě, navrhneme vám náhradní termín nebo vám vrátíme celé kurzovné a přidáme ještě něco navíc!

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.czObjednací formulář – ” Jak fotografovat s bleskem “

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.