Foťte s kompaktem nebo zrcadlovkou jako fotograf – pokročilí

Do nedávné doby platilo pravidlo, že „pořádné fotky“ se daly udělat pouze s velmi drahou zrcadlovkou a kompaktní přístroje byly určeny pro nenáročné domácí použití, dovolenou a podobně. Není to dlouho, co nás výrobci přesvědčili, že tomu takto již nebude!

 

Dobrá fotografie přestává být doménou drahých a velkých zrcadlovek. Mnohé, dnes nabízené kompakty zvládnou podobné snímky. Pojďte se zdokonalit a rozvinout svůj potenciál s dokonalým využitím ovládacích funkcí vašeho přístroje. Je úplně jedno, jestli fotíte vaše děti, dovolenou a další volnočasové aktivity. Chtějte, aby vaše fotky byly lepší.

V dnešních kompaktních přístrojích a bezzrcadlovkách platí stejná expoziční pravidla jako v zrcadlovce. Pokud si nevíte rady se svým novým fotoaparátem a nevíte jak potenciál vašeho přístroje využít, pak je tento jednodenní kurz určen právě vám.

Komu je kurz určen:

Kurz „Focení s kompaktem nebo zrcadlovkou – pokročilí“ je určen pro majitele kompaktů a zrcadlovek bez rozdílu značky. Na své si přijdou všichni ti, kteří se chtějí zdokonalit jak co nejlépe ovládat svůj fotoaparát. K účasti na kurzu potřebujete základní znalosti o vašem přístroji a jeho ovládání. Vysvětlíme vám jak co nejlépe s vaším přístrojem pracovat abyste měli fotky jako „pořádní fotografové“.

Co můžete od kurzu očekávat:

Díky tomuto kurzu budete schopni naplno využívat funkce vašeho přístroje. Dále obdržíte mnoho zkušeností a doporučení pro vaše praktické fotografování. Naučíte se používat všechny režimy přístroje včetně poloautomatických a manuálních. Tento kurz bude pro vás významným krokem na fotografické cestě kupředu za „pořádnou fotkou“. Dále vám vysvětlíme jak používat pokročilé funkce a režimy vašeho přístroje. Ukážeme vám jak se dají využít pro konkrétní fotografické situace.

Cena kurzu s DPH: 2 890 Kč

Minimální počet jsou 5 a maximální počet je 10 účastníků kurzu. Jde nám především o to, abychom vám předali co nejlepší informace s individuálním přístupem. To je možné pouze v malé skupině.

Místa a termíny kurzů pro 1. polovinu roku 2021:

Praha – 23. 6.
Brno – 26. 6.
Ostrava – 20. 6.
 

Místa a termíny kurzů pro 2. polovinu roku 2021:

Praha – 18. 7., 6. 8., 23. 9., 17. 10., 16. 11., 16. 12.
Brno – 20. 7., 8. 8., 21. 9., 19. 10., 14. 11., 14. 12.
Ostrava – 22. 7., 10. 8., 19. 9., 15. 10., 12. 11., 12. 12.

Termíny označené oranžovou barvou jsou obsazeny.

Fotografický kurz začíná v Praze a Brně vždy v 9.00 v daný den. Okolo poledne je hodinová pauza na oběd a poté pokračuje kurz až do 17. Hodiny kdy proběhne jeho ukončení. V Ostravě začíná kurz v 10.00 hod. a končí okolo 18.00 hod.

Výuková náplň kurzu:

– Vysvětlení pojmů čas, clona, citlivost ISO a práce s nimi
– Vysvětlení a nastavení hodnot programové automatiky
– Vysvětlení a nastavení hodnot poloatomatických režimů – priorita času a clony, manuální režim, pokud to přístroj umí
– Využití poloautomatických režimů priority času a clony v praxi
– Rady, doporučení a tipy pro různé nastavení
– Během celého kurzu budete neustále se svým přístrojem pracovat tak abyste si získané informace ihned přenášeli do praxe a lépe si je pamatovali
– Řešení individuálních dotazů po celý kurz

Kurz je postaven na velmi přátelské, lidské a přímé komunikaci lektora s účastníky díky malé skupině. Díky neustálému zkoušení jednotlivých funkcí přístroje v reálném prostředí a situacích budete mít okamžitou kontrolu výsledků.

Absolutní důraz klademe na praktickou část při fotografování, takže ihned si můžete vyzkoušet jak fungují jednotlivá nastavení v praxi a co vám přístroj dokáže zachytit, když nastavíte jinou hodnotu ISO nebo přenastavíte clonu v poloautomatickém režimu, atd.

Proč byste se měli účastnit našeho kurzu?

– Registrace do našeho kurzu je snadná a rychlá
– Po přihlášení vám zašleme další informace k místu konání kurzu a potřebám
– Díky praktickým radám a doporučením si odnesete spoustu cenných informací pro vaši fotografickou praxi
– Základem našich kurzů je stálá a vzájemná komunikace účastníků s lektorem
– Naše fotografické kurzy můžete zakoupit také jako dárky s originálními poukazy přímo pro obdarovávané
– Snadno si vyberete termín a místo kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat
– Nebudeme vám nutit ke koupi žádné konkrétní zboží či značku. Poradíme vám jako nezávislí odborníci s různorodou fototechnikou na našem trhu
– Doporučíme vám pouze funkční a smysluplné věci, které budou pro vás přínosem a ne dalšími „zbytečnostmi do brašny“
– Pokud nebude naplněna minimální kapacita vyhlášeného termínu v místě, navrhneme vám náhradní termín nebo vám vrátíme celé kurzovné a přidáme ještě něco navíc!

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – “Foťte s kompaktem nebo zrcadlovkou jako fotograf – pokročilí”

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.