Přijedeme s naší kompletní technikou, světly a vším, co bude na takovou práci potřeba. Zrealizujeme fotografování vašich staveb, produktů a akcí. Před samotným provedením fotografických prací vybereme s vámi nejlepší možnosti jak pořízení snímků realizovat. Jde především o prohlídku lokace, podmínky ve vašem provozu, domu atd.

Ve smluvenou dobu přijedeme, pořídíme veškeré potřebné záběry dle vašich požadavků a přání. Vycházíme z přesvědčení, že musíme být pro vás partnerem, který vám pomůže realizovat vaše potřeby. Chceme, aby jste rádi naše fotografie ukázali vašim partnerům a dokázali, že máte za partnery v této oblasti někoho na koho je spolehnutí.

Svatební den je pro každého velmi výjimečnou událostí. Před samostatnou svatbou se s vámi sejdeme a probereme všechny důležité podrobnosti. Ukážeme vám realizované práce a navrhneme nejlepší možnosti s ohledem na vaše přání a možnosti.

Fotograf bude u vás již při přípravách a bude zaznámenávat všechny důležité okamžiky spojené s tímto slavnostním dnem. Po přesunu do obřadní síně zaznamená celý děj. Podle lokality, kde se bude svatba odehrávat a počasí, navrhne kde a jak by se měly fotografovat společné snímky. Vyhražený čas se snažíme maximálně využít. Doprovodíme vás samozřejmě ke slavnostnímu obědu. Poté je již na vás, zda budete požadovat naši další přítomnost.

Další možností jak zaznamenat tyto chvíle jsou inscenované fotografie páru kde vybíráme speciální místa. Fotografování se realizuje krátce po svatebním dni. U fotografování je po celou dobu vizážistka, která se o novomanžele stará. Ve svatební den nebývá tolik času abychom byli schopni s párem pracovat v pohodě a klidu. Reference tohoto typu fotografování rádi předložíme na vyžádání.

Obratem vám připravíme náhledy vybraných fotografií a po finálním výběru snímků zhotovíme požadované množství malých i velkých fotografií. Dále vám můžeme zhotovit fotoknihu, která se poslední dobou stává velmi populární. Veškeré vámi vybrané fotografie uložíme na DVD pro vaše další potřeby. Po dobu minimálně dvou let budeme snímky u nás archivovat.

Klasické fotografie Vašeho firemního areálu, obce, nemovitostí a památek jsou velmi důležité pro prezentaci. Umíme také realizovat fotografování z letadla či vrtulníku. Takto pořízené fotografie dostanou zcela jiný rozměr a náhled. Často bývají snímky používány jako mapy. Pohled z ptačí perspektivy není zcela běžný. Výsledky Vás mohou velmi překvapit a oslovit.

Snažíme se vždy o individuální přístup a vybrat pro zadavatele to nejdůležitější. Letecké fotografování realizujeme tak, že fotograf si nejdříve zmapuje terén. Teprve poté pořizuje snímky. Rozdíl proti klasickým snímkovacím letadlům a dronům je především v použité technice a oku fotografa. Zde nám žádná automatická snímkovací kamera nemůže konkurovat. Fotograf se ve spolupráci s pilotem snaží zachovat maximum pravidel pro fotografování (zlatý řez, poměry a podobně).

Samozřejmé je, že se snažíme získat pro klienta maximum přidané hodnoty z prováděné práce. Mnoho zadavatelů má obavy o příliš vysokých nákladech na takové fotografování a odrazuje je to. Není to pravda! Vyzkoušejte nás. Jsme schopni realizovat zakázkové letecké fotografie již od 5000 Kč.

Další nabídkou našich služeb je fotografování rodin a dětí. Fotografování probíhá přesně dle požadavků zadavatele. Jsme schopni přijet kamkoliv budete chtít a realizovat focení ve vašem prostředí. Smažíme se eliminovat stres dětí a neochotu fotografovat se. Právě kvůli dětem se nám velmi osvědčilo nenutit Vás jezdit do našeho ateliéru.

Ve vašem prostředí jsme schopni realizovat kompletní vaše představy. Můžeme pro fotografování využít váš dům, dům, byt, zahradu atd. Děti se ve známém prostředí nebojí a jsou u fotografování velmi uvolněné což kvalitě snímků jen prospívá.

Vybrané fotografie vyretušujeme a dotvoříme podle přání. Předáme na CD-ROMu, zhotovíme fotoobraz pro přátele či příbuzné. Výsledek můžeme udělat na malířské plátno nebo zalaminovat s kvalitním hliníkovým rámem. Záleží jen na vašem přání.

Zrealizujeme fotografování vašich prostor s důrazem na maximální efekt při minimálních výdajích. Prostor a interiér, který chcete zdokumentovat, je pro vás důležitý. Snažíme se přistupovat k zadanému tématu jako odborníci, kteří vědí, jak si s úkolem poradit.

Nerozlišujeme, zda jste klient, kterému fotografujeme velký hotel, kancelářské prostory nebo jeho produkty pomocí „Table TOP“. Disponujeme technikou, se kterou můžeme vaše představy přenést do reality.

Produktovou fotografii zhotovíme v našem ateliéru. Také velké objekty typu dodávkového automobilu dopravíme k nám a vrátíme po fotografování v bezvadném stavu. Do vaší restaurace a pro pokoje hostů si přivezeme světelnou techniku včetně modelek, které mohou dotvářet celkový obraz.

Velmi oblíbené jsou dnes osobní fotografie pro přátele, osobní kalendáře a podobně. Toto fotografování můžeme realizovat ve vašem prostředí jako je domov, kancelář nebo město. Přivezeme si veškerou techniku tak, abychom vás minimálně zatěžovali. Sa­mozřejmě, rádi vás pozveme do našeho ateliéru. Záleží jen na povaze fotografování a vašem přání.

Na místě bude přítomna vizážistka, která vás nalíčí, upraví a bude celou dobu fotografování dohlížet na to, aby vaše vlasy a vizáž vypadaly tak, jak mají. Pomůžeme vám s výběrem vhodného oblečení. Poradíme co udělat, aby vaše snímky reprezentovaly vaši osobnost.

Vaše výrobky či služby jsme schopni fotograficky zpracovat v našem ateliéru. Výrobky vás reprezentují a naší snahou bude vždy, abyste vždy uspěli před konkurencí. Produkty vhodně naaranžujeme, doplníme o různé detaily.

Je zcela jedno, jestli se vaše společnost zabývá výrobou šroubků nebo kosmetikou. Ke každému vašemu produktu budeme přistupovat jedinečným způsobem. Naše přístupy zdůrazňují podstatu věci a přináší vašim výrobkům vysokou přidanou hodnotu.

Vaše fotografie vám můžeme vytisknout až do velikosti 350×250 cm a udělat vám třeba tapetu na zeď místnosti. Disponujeme velkoformátovou tiskárnou s fotorealistickou kvalitou tisku.

Můžete být fotograf amatér nebo profesionál. Vždy k vám budeme přistupovat stejně. Nabízíme tisk na velmi širokou škálu materiálů. Základem je matný grafický papír, dále máme fotopapíry do 600 g/m2 nebo tloušťky 1,5 mm. Samozřejmostí je možnost tisku na širokou škálu pláten, PVC samolepek  a jiných materiálů.

Tiskneme motivy v rozlišení 2400×2400 DPI ve formátech Adobe RGB 8 bit nebo 16 bit a CMYK. Rádi vám vytvoříme ukázkový tisk vašich snímků a případně vám poradíme co udělat, aby tisky byly co nejkvalitnější.

Na základě vašich potřeb navrhneme pro vaše produkty a služby vizuální styl komunikace tak, aby podporoval a zdůrazňoval vaši činnost. Pořízené fotografie zakomponujeme do obalů vašich produktů, katalogů a ostatních tiskovin, které reprezentují vaši společnost.

Navržené tiskoviny zpracujeme na našem DTP pracovišti do finální podoby. Výsledkem bude podklad pro výrobu katalogů, bilboardů, krabic a jiných tiskovin všemi možnými polygrafickými technologiemi.

Z vašich osobních fotografií navrhneme originální kalendáře a fotoobrazy, které jsme schopni zhotovit již od jednoho kusu.

Fotografie, DTP a polygrafie jsou obory, které na sebe přímo navazují nebo se prolínají. V rámci našich služeb jsme schopni dodat jakékoliv tiskoviny a výrobky z papíru až na váš „stůl“.

Dodáme vám na „stůl“ zhotovený balíček vizitek přesně podle dohody stejně jako katalogy a reklamní tiskoviny pro vaše obchodní partnery. V těchto příbuzných oborech se pohybujeme již značnou dobu. Máme detailní přehled o jednotlivých technologiích a procesech. Díky tomu se o vás a vaši společnost můžeme postarat s náležitě odbornou péčí.