Focení mobilem – jednoduše a kreativně

Ještě před nedávnem platilo pravidlo, že „kvalitní fotky“ bylo možné pořídit pouze s velmi drahou zrcadlovkou a fotografové byli velmi specifickou skupinou v naší veřejnosti. Před nedávnou dobou vešla na náš trh digitální fototechnika a dnes tu máme další milník v podobě fotografických mobilních telefonů a mobilních aplikací (iOS a Android). S mobily je možné nafotit mnoho zajímavých a kreativních snímků a ihned je můžete upravit v aplikacích, které Vám nabízejí výrobci mobilních telefonů.
 

Dobrá fotografie přestala být v době Facebooku a Instagramu doménou drahých a velkých zrcadlovek. Mnohé mobilní telefony dnes zvládnou podobné snímky určené nejen pro internet. Jejich obrovskou výhodou je rychlost pořízení, možnost okamžité úpravy snímku a publikování. Pojďte se zdokonalit a rozvinout svůj potenciál s dokonalým využitím ovládacích funkcí Vašeho mobilního telefonu pro fotografování. Je úplně jedno, jestli fotíte Vaše děti, dovolenou či volnočasové aktivity. Požadujte, aby Vaše fotky byly lepší!

Pokud si nevíte rady, jak můžete potenciál Vašeho mobilu pro focení a publikování plně využít, pak je tento jednodenní kurz určen právě Vám!

Komu je kurz určen:

Kurz „Focení mobilem – jednoduše a kreativně“ je určen majitelům chytrých mobilních telefonů bez rozdílu značky a systému. Na své si přijdou všichni ti, kteří se chtějí zdokonalit v ovládání svého fotoaparátu a v používání aplikací pro jednoduchou úpravu fotek. K účasti na kurzu potřebujete základní znalosti o Vašem mobilu a jeho ovládání. Vysvětlíme Vám jak co nejlépe s Vaším přístrojem pracovat, abyste měli fotky jako „profesionální fotografové“.

Co můžete od kurzu očekávat:

Díky tomuto kurzu budete schopni naplno využívat všechny funkce fotoaparátu ve Vašem mobilním telefonu. Dále obdržíte mnoho doporučení a získáte cenné zkušenosti, které využijete při fotografování a publikování. Naučíte se používat fotoaparát v přístroji včetně jednoduchých aplikací na úpravu pořízených fotek včetně publikování. Tento kurz bude pro Vás významným krokem na Vaší fotografické cestě kupředu za „pořádnou fotkou“. Dále Vám vysvětlíme, jak lze používat funkce a režimy jednotlivých editačních programů určených pro Vaše přístroje (iOS a Android). Ukážeme Vám jak se dají využít v konkrétních fotografických situacích.

Cena kurzu: 2 290 Kč

Minimální počet je 5 osob a maximální počet je 10 účastníků kurzu. Jde nám především o individuální přístup, abychom Vám mohli předat kvalitní, hodnotné a zajímavé informace. To je možné pouze v malé skupině.

Místa a termíny kurzů pro rok 2020:

Praha – 16. 7., 18. 8., 15. 9., 19. 10., 16. 11., 17. 12.
Brno – 17. 7., 24. 8., 16. 9., 23. 10., 13. 11., 7. 12.
Ostrava – 20. 7., 17. 8., 25. 9., 26. 10., 12. 11., 9. 12.

Termíny označené oranžovou barvou jsou obsazeny.

Fotografický kurz začíná v Praze a Brně vždy v 9.00  hod. v daný den. Okolo poledne je naplánována hodinová pauza na oběd a poté pokračuje kurz až do 17.00 hodin, kdy proběhne jeho ukončení. V Ostravě začíná kurz v 10.00 hod. a končí okolo 18.00 hodiny.

Výuková náplň kurzu:

– vysvětlení rozdílů mezi systémy (iOS a Android) a konkrétní práce s Vašimi mobily;
– vysvětlení a ukázkové práce v editačních programech určených pro Vaše mobily;
– vysvětlení a ukázky jak můžete editovat Vaše fotografie a následně je publikovat na Facebooku a Instagramu;
– maximální využití nastavení mobilů pro fotografování v praxi;
– rady, doporučení a tipy pro různé nastavení a světelné podmínky;
– řešení individuálních dotazů po celou dobu trvání kurzu.

Během celého kurzu budete neustále se svým mobilem pracovat tak, abyste získané informace ihned přenášeli do praxe a lépe si je pamatovali. Kurz je postaven na velmi přátelské, lidské a přímé komunikaci lektora s účastníky. Díky neustálému zkoušení jednotlivých funkcí přístroje v reálném prostředí a situacích budete mít okamžitou kontrolu výsledků.

Největší důraz klademe na praktickou část při fotografování a úpravě Vaši snímků, takže si ihned můžete vyzkoušet jak fungují jednotlivá nastavení v praxi a co Váš mobil dokáže zachytit.

Proč byste se měli účastnit našeho kurzu?

– Registrace do našeho kurzu je snadná a rychlá.
– Po přihlášení Vám zašleme podrobné informace o místě konání kurzu a itinerář.
– Díky praktickým radám a doporučením si odnesete spoustu cenných informací, které využijete ve Vaší fotografické praxi.
– Základem našich kurzů je stálá a vzájemná komunikace účastníků s lektorem
– Naše fotografické kurzy můžete zakoupit také jako dárek s originálním poukazem přímo pro obdarovávané.
– Snadno si vyberete termín a místo kurzu, které Vám budou nejlépe vyhovovat.
– Nebudeme Vám nabízet ke koupi žádné konkrétní zboží či značku. Jako nezávislí odborníci Vám poradíme a seznámíme vás s různorodou technikou na našem trhu.
– Doporučíme Vám pouze funkční a smysluplné věci, které budou pro Vás přínosem a ne dalšími „zbytečnostmi do mobilu“.
– Pokud nebude naplněna minimální kapacita kurzu v určitém termínu a místě, nabídneme Vám náhradní termín a přidáme ještě něco navíc!

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – “Focení s mobilem – jednoduše a kreativně”

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.