Cesta na slepo 2021

Počet míst / přihlášených:  6 / 0

Na vrcholné období našeho léta se vydáváme na jednu velmi speciální fotografickou a poznávací cestu. Po dvou velmi zajímavých cestách v minulých letech se vydáváme opět na další podobnou výpravu. Mnoho z vás má procestovány různé země a oblasti a někteří si myslí, že již viděli „všechno“. My si myslíme, že nikdo ještě neviděl na světě všechno a část cestovatelského a fotografického zážitku je také v překvapení. A tak jsme se rozhodli, naservírovat vám toto překvapení ve vrcholné podobě.

Můžeme prozradit, že jedna z minulých cest byla do Malajsie a Singapuru a při druhé cestě jsme navštívili s našimi klienty ikonické Havajské ostrovy. Konkrétně to byl ostrov Havaj a Oahu.

Cesta je určena pro fotografy a zájemce o cestování, kteří jsou ochotni počkat si na trochu překvapení. Cestu máme již nyní kompletně připravenu a zajištěnu. Vy se však nedovíte kam pojedete. Jediným vodítkem pro vás bude ujištění, že jedeme do teplé oblasti, to znamená, že se tam dá i velmi příjemně koupat. Dále vám můžeme prozradit, že nebudete potřebovat víza a fyzická náročnost cesty je mírná. Destinace je mimo Evropu. Máme zde připraven jeden celodenní trek, ale pokud se jej nebudete chtít zúčastnit, nevadí, můžete zůstat v hotelu u bazénu nebo na pláži.

Kdo by neměl na takovéto výpravě chybět?

Každý, kdo chce získat zajímavé zážitky ze světa a fotografie z nádherných míst naší planety, zvířat, krajiny, architektury a lidí. Není směrodatné, zda se fotografováním živíte nebo zda máte fotografování jen jako koníčka. Na své si přijde opravdu každý! Není podstatné, zda fotografujete kompaktem nebo zrcadlovkou s několika objektivy. Každý z účastníků si bude moct pořídit snímky, které budou pro něj jedinečné a které nezískáte nikde jinde na světě! Nejsme klasický zájezd, ale výprava fotografů. Maximální možný čas je věnován focení. Pomůžeme méně zkušeným a poradíme tak, aby jejich výsledky byly co nejlepší. Všichni jsme na stejné lodi a naši spolucestovatelé mají pochopení pro potřeby toho druhého fotografa. I začátečníci rychle poznají, že ani s „kompaktem nejsou na druhé koleji“.

O co se postaráme?

Oblast, kam jedeme na Cestu na slepo, máme velmi dobře zmapovanou díky spolupráci s místními profesionálními fotografy. Víme, kam chceme jet a co má smysl fotit. Víme kde budou lepší fotografické podmínky ráno či odpoledne a v podvečer. Zajistíme především náležité a kvalitní ubytování se snídaní v hotelích kategorie 2-3*. Máme připravený velmi zajímavý program i pro nefotografy. Pokud chcete, můžete sebou vzít i svůj protějšek, který bude mít tuto cestu jako zajímavou dovolenou.

Dále se staráme o leteckou dopravu a kompletní program na místě. Poskytneme Vám odborné rady s technikou a fotografováním. Pro všechny účastníky expedice bude zdarma k zapůjčení technika CANON, kterou s sebou povezeme. Jsme tu s Vámi a pro Vás, abychom Vám poradili, jak zajímavě zvolit kompozici nebo zda použít optické filtry. Během výpravy bude pro zájemce k dispozici výpočetní technika APPLE na třídění snímků a případné diskuze nad nimi.

Co vám můžeme prozradit?

Na cestu potřebujete mít vyhrazené volno minimálně 15 dnů a maximálně 21 dnů. Nejdříve budeme odlétat 20. 7. 2021. Návrat z cesty bude nejpozději do 15. 8. 2021. Jedeme do teplé oblasti mimo Evropu. Přihlášení účastníci se dozví včas přesný termín odletu.

Co to bude celé stát?

Cena foto expedice je 69 990 Kč za osobu

Cena obsahuje – automobilovou dopravu vozidlem v místě a možný letecký přesun v místě. V ceně jsou zahrnuty taxy, poplatky, vstupné a ubytování v hotelích 2-3* se snídaní. Dále cena zahrnuje program a průvodce.

Cena neobsahuje – letenku Economy za 20 000 Kč * (letenky vám rádi zajistíme) Dále v ceně není cestovní pojištění účastníků a pojištění storna ze strany účastníka. *Cena letenky se může změnit v závislosti na termínu objednání.

Pro tuto cestu není možné využít nabídky jiného odletového místa než s celou skupinou.

Uvedená cena je platná pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji a závazné přihlášce podané do čtyř měsíců před cestou. U pozdějších přihlášek mohou být zvýšeny náklady na letenku a ubytování podle tarifu letecké společnosti a místa ubytování. Každý z účastníků obdrží katalog se základními informacemi o cestě. Jako rezervační zálohu je nutné uhradit částku 5 000 Kč po objednání. Podrobné info sdělíme zájemcům. Cestu zastřešuje naše partnerská CK Stella Travel Agency, která je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Uniqa.

Příplatky

V případě požadavku na jednolůžkový pokoj nebo na letenku vyšší třídy se na nás obraťte. Rádi Vám tyto změny zařídíme. Cestovní a zdravotní pojištění. Všem účastníkům doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Rádi Vám zprostředkujeme vyzkoušené produkty Evropské pojišťovny ERV.

Kolik fotografů se bude účastnit?

Abychom zachovali exkluzivní osobní a profesionální přístup ke všem účastníkům, je počet cestovatelů omezen na 3 osoby. Samozřejmě se mohou účastnit i nefotografové.

Proč s námi jet?

Lišíme se především tím, že nejezdíme jako běžný poznávací zájezd, ale jako parta lidí, které spojuje stejná záliba a stejný „problém“. Ten vyvstane vždy, když se chcete na klasickém zájezdě zastavit, fotografovat a ostatní na Vás musejí čekat. U nás je to přesně naopak! Počítáme s tím, že budeme na sebe navzájem čekat a zastavovat se na zajímavých místech. Právě proto jsme na takovéto cestě. Pokud se vydáte na tuto cestu s námi, máte se nač těšit! Naším cílem je, abyste pořídili jedinečné snímky krajiny, zvěře, místních lidí a architektury, která je pro tuto oblast typická. Tomu podřizujeme celý program. Nikdo Vás nebude omezovat, ba právě naopak. Pokud budete potřebovat poradit a pomoci, od toho jsme tu s Vámi a pro Vás. Lidé s tímto koníčkem mají pochopení pro ostatní fotografy a vznikají zajímavá přátelství se společným zájmem.

Program

Nechejte se překvapit a pojeďte s námi!!!

Máte se opravdu na co těšit!!! Naším cílem není poznávací zájezd podle přesně stanoveného harmonogramu s minutovou přesností, ale chceme s Vámi nalézt nejlepší místa a podmínky pro pořízení nejlepších fotografií. Jezdíme jako fotografové, kteří si počkají na správné podmínky. Uděláme všechno pro to, abyste získali špičkové fotky ze vzdálené a jedinečné oblasti. Neváhejte a pojeďte s námi!

Bližší info a objednávky: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář – “Cesta na slepo 2021”

  Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše adresa

  Vaše telefonní číslo


  Vyberte si jakou chcete fotoexpedici (vyžadováno)

  Faerské ostrovy – perla Severního AtlantikuOmán 2024 - perla OrientuJižní Patagonie a Daleký sever Chile 2025Zimní Island 2025Tulipány – Holandsko 2025Kostarika 2025 - zelený rájŠvýcarsko 2025

  Poznámky

  Používáním tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich dat na tomto webu.